Aydınlatmaya Dair Herşey...

 

Toptan ve Perakende Online Satış Mağazası

 

 

 

 

2005 yılında kurulan ve 2009 yılında profesyonel iş hayatına başlayan MASIA aydınlatma kısa sürede birikmiş bilgi birikimi ile MASIALUX markasıyla tanınmıştır. Daha sonra e-ticaret sitesi olan Biaydinlatma.com'u kurmuştur. Online alışveriş platformunda biaydınlatma adıyla faaliyet göstermektedir.

 

Biaydınlatma by Masialux’, gerek üretim gerekse satış noktasında tecrübeli isimleri bünyesinde barındırarak ve Avrupa standartlarındaki ürün kalitesiyle Asya’dan Avrupa’ya 28 ülkeye ihracat ile pazarlama ağını genişletti. Ürün yelpazesi genişliği arkasında ürün garantisi ve teknik alt yapısını beraberinde getirir. Bu altyapı çalışmaları Biaydınlatma by Masialux’ün çekirdek kadrosunu oluşturmakta ve son kullanıcıya kadar takibi yapılmaktadır.

 

Son zamanlarda dünyamız içinde bulunduğu küresel şartları yakından takip eden ekibimiz ENERJI ODAKLI ürün yelpazesini genişletmiş ve bu konuda önder olacak yenilikleri ilk olarak ülkemize kazandırmıştır. Aynı zamanda mekan estetiği konusunda hem kendi bünyesinde hem de çözüm ortakları ile beraber çalışmakta ve daha keyifli daha zevkli ürünler üzerinde yoğunlaşmaktadır.

 

Buradan çıkacak sonuç ile hem estetik hem tasarruflu, aynı zamanda daha dayanıklı ürünleri sizlere sunmaktadır.

 

Aydınlatma sektörüne yön veren yurt dışı ihracat kapasitesini yurt içi satış grafiğinin üzerine çıkarmış öncü firmalar arasında olmayı planlıyoruz.